wtorek, 9 kwietnia 2013

Autograf od Sama Claflina

Swoją przygodę ze zbieraniem autografów od aktorów trylogii "Igrzyska Śmierci" zaczęłam od Sama Claflina, który w drugiej części ("W pierścieniu ognia") wcieli się w postać Finnicka Odaira. Zanim napisałam do Sama bardzo chciałam otrzymać autografy od Jennifer Lawrence i Josha Hutchersona, ale dowiedziałam się, że zdobycie ich autentycznych podpisów drogą korespondencyjną jest niemożliwe.
Wracając jednak do Sama Claflina, pierwszy raz zobaczyłam go w filmie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach". Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że dostanie rolę Finnicka. "Królewna Śnieżka i Łowca" to kolejny film z jego udziałem, który widziałam. Dzięki temu mogłam zobaczyć czego można się po nim spodziewać w ekranizacji drugiej części trylogii Suzanne Collins.
Niektórych może dziwić fakt, że list z prośbą o autograf wysłałam osiem miesięcy przed premierą drugiego filmu. Jednakże wydaje mi się, że postać Finnicka jest na tyle lubiana, że po premierze filmu Sam może być tak oblegany, że nie będzie w stanie systematycznie odpisywać albo w ogóle tego zaniecha. Nigdy nic nie wiadomo, a nie zaszkodzi "zadziałać" nieco wcześniej, jeśli jest szansa na pewną odpowiedź.Data wysłania: 11.03.2013
Data otrzymana: 09.04.2013

Adres: 
Sam Claflin
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK


5 komentarzy:

 1. Czy ttrzeba wysyłać mu zdjęcie do autografu? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Napisałaś list po angielsku ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, najlepiej pisać po angielsku. Jeśli chcesz napisać list z prośbą o autograf to polecam skorzystanie z poradnika (http://harry-potter-kolekcja.blog.onet.pl/2011/05/03/o-zbieraniu-autografow-czyli-wszystko-to-co-szanujacy-sie-kolekcjoner-podpisow-wiedziec-powinien/). Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań :)

  Pozdrawiam,
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 4. wkładałaś jakieś pieniądze do koperty na znaczek żeby odesłali ?
  jeśli tak to można wiedzieć ile mniej więcej ? ;)

  OdpowiedzUsuń